1. pl
  2. en
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

NASI PARTNERZY

Wybór materiału termoizolacyjnego ma kluczowe znaczenia dla izolacyjności termicznej, a co za tym idzie realnej oszczędności pieniędzy. Decydując się na materiał termoizolacyjny należy przeanalizować przede wszystkim takie parametry jak współczynnik przewodności cieplnej lambda oraz właściwości akustyczne (bardzo ważne przy ruchliwych ulicach).

Pod tym hasłem w kategorii elewacji mieszczą się wszystkie elementy systemu poza tynkami cienkowarstwowymi i materiałami termoizolacyjnymi. Do najważniejszych elementów należą: łącznik do termoizolacji, siatka elewacyjna z włókna szklanego, profil narożnikowy, profil przyokienny, profil okapnikowy, listwa startowa.

Dobry wybór tynku cienkowarstwowego do wykończenia elewacji budynku nie jest łatwym zadaniem i lepiej skonsultować się z doradcą, ponieważ błędy popełnione w tym miejscu mogą spowodować bardzo duże koszty. Zależnie od lokalizacji, podłoża, warunków układania, sposobu eksploatacji można wybierać spośród kilkunastu różnych typów tynków cienkowarstwowych oraz trudnej do zliczenia palety kolorów

Informacje:

 

 

Kontakt:

 

JETRO Karol Walo
Świdry 1F

21-400 Łuków

tel: 25 798 68 48

mail: jetro@jetro.com.pl

 

© 2017 by Marcin Jodełko