1. pl
  2. en
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
  • Kontakt

 

Sprzedaż detaliczna:
 

      tel. 25 798-68-48 wew. 1

      tel. 519-132-819
 

 

Dział sprzedaży detalicznej:
 

  • Agata Bogusz
    a.bogusz@jetro.com.pl
    tel. 530-953-669
     
  • Małgorzata Królak
    m.krolak@jetro.com.pl
    tel. (025) 798-68-48 wew. 1
     

 

Ocieplenia i elewacje:
     tel. 25 798-68-48 wew. 3
 

  • Bartosz Radomyski
    b.radomyski@jetro.com.pl
    tel. 790-550-470
     
  • Marcin Walo
    m.walo@jetro.com.pl
    tel. 509 842 107

 

Przedstawiciele handlowi:
 

  • Jacek Młynarczyk
    jmlynarczyk@jetro.com.pl
    tel. 500-208-140
     
  • Przemysław Młynarczyk
    pmlynarczyk@jetro.com.pl
    tel. 508-505-816

     

Sprzedaż hurtowa:
 

  • Marcin Ekielski
    m.ekielski@jetro.com.pl
    tel. 535-666-095
     

 

Pokrycia dachowe:

     tel. 25 798-68-48 wew. 2

 

  • Radosław Domański
    rdomanski@jetro.com.pl
    tel. 509-350-702
     
  • Tomasz Ścioch
    t.scioch@jetro.com.pl
    tel. 510-086-105
     
  • Kamila Niebrzegowska
    k.niebrzegowska@jetro.com.pl
    tel. 25 798-68-48 wew. 2

 

Armatura i Projektowanie łazienek:
      tel. 25 798-68-48 wew. 5
 

  • Agnieszka Włodarczyk-Gosek
    a.gosek@jetro.com.pl
    tel. 530-519-500
     

 

Kierownik magazynu:
 

  • Paweł Walo
    tel. 574-350-990
     

 

Sprzedaż internetowa:
 

  • tel. 884-004-443

     

Ogrodzenia i kostka brukowa:
     tel. 25 798-68-48 wew. 4

 

  • Małgorzata Czarnecka czarnecka@jetro.com.pl
    tel. 510 086 100
     
  • Damian Radzikowski
    d.radzikowski@jetro.com.pl
    tel. 537 770 610

 

 

Księgowość:

 

  • tel. 25 798-68-48 wew. 6

 

 

Dyrektor:

 

  • Marcin Jodełko
    m.jodelko@jetro.com.pl
    tel. 575-230-270

 

 

Godziny otwarcia:

 


Poniedziałek - Piątek

7:00 - 18:00

Sobota

7:00 - 14:00

Niedziela

Nieczynne

 

 

 

 

Napisz do nas:

 

  • Oddział Puławy

 

  • Tomasz Błach
    tblach@jetro.com.pl
    tel. 733-960-190
     
  • Maciej Ogórek
    m.ogorek@jetro.com.pl
    tel. 570-470-450

 

 

Dla Partnerów

JETRO Karol Walo

Świdry 1F
21-400 Łuków
NIP: 825-106-73-94
tel.: 25 798-68-48
mail: jetro@jetro.com.pl

Informacje:

 

 

Kontakt:

 

JETRO Karol Walo
Świdry 1F

21-400 Łuków

tel: 25 798 68 48

mail: jetro@jetro.com.pl

 

© 2017 by Marcin Jodełko