1. pl
  2. en
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Do wielu pomieszczeń w budynkach z płaskim dachem dociera bardzo mało światła dziennego. Dotyczy to zarówno kuchni, gabinetów, jak i pokojów dziennych. Okna do płaskiego dachu VELUX potrafią zupełnie odmienić pomieszczenie, a rezultaty w postaci ilości światła dziennego oraz świeżego powietrza jest zdumiewający.

 

Nową propozycją w ofercie okien do płaskiego dachu VELUX jest Sferyczny Moduł Szklany wykonany w technologii CurveTech. W odróżnieniu od standardowej oferty, gdzie okno zabezpiecza akrylowa lub poliwęglanowa kopuła, nowa propozycja to wykonany z 4 mm wytrzymałego szkła hartowanego i wykończony aluminiowymi profilami na krawędziach moduł szklany zapewniający doskonały widok na zewnątrz i jeszcze więcej naturalnego światła. Okno do płaskiego dachu, wyposażone w nowy szklany moduł ma wszystkie dotychczasowe zalety, m.in.: dobre parametry izolacyjne i możliwość zainstalowania elektrycznie sterowanej rolety. Podstawowa różnica zauważalna jest od strony dachu. Moduł szklany jest mniej widoczny i nadaje całemu oknu elegancki, minimalistyczny wygląd.

Kupując okno do płaskiego dachu VELUX do wyboru mamy typ samego okna dachowego (nieotwierane, otwierane - manulanie/elektrycznie, wyłazowe, oddymiające) oraz osłonę zewnętrzną (kopułę akrylową - matową/przezoroczystą, kopułę poliwęglanową - matową przezroczystą, płaski bądź sferyczny moduł szklany).

Wszystkie okna do płaskiego dachu VELUX doskonale wyciszają deszcz. Specjalna konstrukcja podwójnej szyby energooszczędnej i jednoczesne zastosowanie kopuły lub modułu szklanego sprawiają, że hałas jest znacząco ograniczony. Rozwiązanie to zapewnia ochronę przed hałasem spowodowanym deszczem i gradem, ale również przez samoloty i ruch uliczny czy inne hałaśliwe czynniki.

KATALOG

  Pobierz katalog produktów  VELUX
  i poznaj pełną ofertę okien
  dachowych z dolnym
  otwieraniem

Okna do dachu płaskiego

Dodatkowo okna do płaskiego dachu VELUX można wyposażyć w plisowane rolety wewnętrzne, które zapewniają skuteczną ochronę przeciwsłoneczną, a także dodają wnętrzu dekoracyjnego smaku. Rolety są idealnie dopasowane do rozmiarów okien i dostępne w trzech kolorach: białym, beżowym i czarnym. Mogą być obsługiwane manualnie lub sterowane elektrycznie..

Informacje:

 

 

Kontakt:

 

JETRO Karol Walo
Świdry 1F

21-400 Łuków

tel: 25 798 68 48

mail: jetro@jetro.com.pl

 

© 2017 by Marcin Jodełko