Pokrycia dachowe:

Pokrycia dachowe można podzielić na kilka różnych grup ze względu na materiał z jakiego zostały wykonane:

  • Metal
    - Blachodachówka - najpopularniejszy obecnie rodzaj pokrycia dachowego, który zachowując łatwość montażu zapewnia estetyczny wygląd nie obciążając nadto dachu. Nadaje się niemal na wszystkie rodzaje dachów.
    - Blacha modułowa - łączy w sobie estetykę blachodachówki ograniczając jednocześnie do minimum odpady na dachach o skomplikowanych kształtach.
    - Blacha trapezowa - Bardzo dobrze sprawdza się na dużych dachach budynków gospodarczych i przemysłowych a także jako element wykończenia podsufitki lub wykończenia drzwi.
    - Blacha na rąbek stojący - jest to nowoczesne rozwiązanie pokrycia dachowego kształtem nawiązujące do tradycyjnego stylu krycia. Rozwiązanie to ostatnio zyskuje coraz większa popularność, ze względu na swój unikalny styl.
  • Ceramika - dachówka ceramiczna jest produktem najwyższej jakości, produkowana jest z wypalanej gliny co gwarantuje jej trwałość przez dziesiątki a nawet setki lat. Dzięki swej budowie ma bardzo dobre właściwości akustyczne (krople deszczu nie hałasują uderzając o dach).

 

Pokrycia Dachowe

© 2017 by Marcin Jodełko

Information:

 

 

Contact:

 

JETRO Karol Walo
Świdry 1F

21-400 Łuków

tel: 25 798 68 48

mail: jetro@jetro.com.pl