1. pl
  2. en
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Oryginalne osłony do okien VELUX zapewniają uczucie optymalnego komfortu użytkowania poddasza. Rolety wewnętrzne to gwarancja kontroli nad ilością wpadającego światła. Pomagają uzyskać klimatyczne i funkcjonalne oświetlenie wnętrza lub całkowite zaciemnienie. Markizy zatrzymują chłodny klimat we wnętrzu dzięki efektywnej ochronie przed ciepłem.

 

Rolety wewnętrzne VELUX podzielone są na dwie grupy, bazując na głównej funkcji, którą spełniają. Zaciemniane - rolety zaciemniając, rolety przyciemniające, rolety zaciemniająco-plisowane Kontrola światła - rolety dekoracyjne (na haczykach/prowadnicach), rolety rzymskie

W ofercie VELUX dostępne są trzy sposoby otwierania zarówno markiz, jak i rolet wewnętrznych. Aby wybrać właściwy sposób obsługi, należy uwzględnić miejsce montażu okien dachowych, do których dołączane jest dane akcesorium oraz oczekiwaną częstotliwość regulowania pozycji rolet/markiz.

 

  • Obsługa manualna z haczykami

  • Zasilane elektrycznie, zdalnie sterowane przy pomocy pilota

  • Zasilane solarnie, zdalnie sterowane przy pomocy pilota

 

KATALOG

  Pobierz katalog produktów  VELUX
  i poznaj pełną ofertę okien
  dachowych z dolnym
  otwieraniem

Rolety wewnętrzne i markizy

Zasilane elektrycznie i solarnie rolety zewnętrzne są idealnym rozwiązaniem kiedy chcesz osiągnąć wyższy poziom komfortu obsługi bądź kiedy okno dachowe jest poza zasięgiem.

We wszystkich roletach wewnętrznych wykorzystywane są tkaniny z certyfikatem „Tekstylia godne zaufania” Oeko-Tex®.

Dodatkowo każdą roletę wewnętrzną można zamontować samodzielnie dzięki łatwemu systemowi montażu Pick&Click®. Instrukcja montażu znajduje się w komplecie razem z każdą kupioną roletą VELUX

 

Rolety zaciemniające

 


 

Rolety zaciemniające VELUX, dzięki wyjątkowej konstrukcji ze specjalną powłoką, gwarantują całkowite zaciemnienie. Aluminiowe prowadnice i listwy eliminują wszelkie odbicia światła. Płynny system obsługi gwarantuje możliwość zatrzymania rolety w dowolnej pozycji.

 

 

 

Rolety dekoracyjne

 


 

Rolety dekoracyjne VELUX zapewniają najlepszą kontrolę światła. Wykonane są z wysokiej jakości poliestru, który rozprasza światło. Obsługiwane są za pomocą wąskich, aluminiowych prowadnic, które idealnie komponują się z ramą okna.

 

 

 

Rolety zaciemniająco-plisowane

 


 

Rolety zaciemniająco-plisowane VELUX to dwie rolety: zaciemniająca i plisowana, połączone w jedną. Obydwie poruszają się na tych samych prowadnicach, obsługiwane płynnie i niezależnie z możliwością zatrzymania w dowolnym miejscu. Pełne zaciemnienie, czy kontrola światła – regulacja jest możliwa w zależności od potrzeb.

 

 

 

Rolety przyciemniające

 


 

Rolety przyciemniające VELUX to połączenie tkaniny zaciemniającej z 3-stopniową obsługą na haczykach. Jest to proste i ekonomiczne rozwiązanie, które zapewni znaczne zaciemnienie pomieszczenia i komfortowe warunki dla odpoczynku.

 

 

 

Rolety rzymskie

 


 

Rolety rzymskie VELUX to niezwykle elegancka kolekcja wzorów i tkanin. Zachwyca lekkością i oryginalnością. Dodatkowo daje możliwośc sprawnej wymiany materiału na nowy gdy we wnętrzu potrzebna byłaby zmiana np. dominującej kolorystyki.

 

 

Informacje:

 

 

Kontakt:

 

JETRO Karol Walo
Świdry 1F

21-400 Łuków

tel: 25 798 68 48

mail: jetro@jetro.com.pl

 

© 2017 by Marcin Jodełko