1. pl
  2. en
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

W każdym pomieszczeniu istnieje możliwość podniesienia komfortu użytkowania okien z górnym otwieraniem VELUX poprzez zamontowanie silnika elektrycznego KMG. Silnik taki nie tylko pozwala zdalnie sterować oknem, ale wraz z dotykowym panelem sterowania tworzy system VELUX INTEGRA®, dając możliwość zdalnego sterowania roletami zewnętrznymi, dekoracyjnymi i wentylacją.

System VELUX INTEGRA® to najwygodniejsze rozwiązanie w ofercie VELUX. W systemie zainstalowane jest 9 fabrycznych programów do sterowania oknami i ich wyposażeniem dodatkowym. Dodatkowe funkcje to Tryb Wakacyjny, który sprawia wrażenie, że podczas nieobecności ktoś jest w domu oraz Wyjście z Domu, który zamyka wszystkie okna, kiedy opuszczamy dom. Ponadto zainstalowane są programy dostosowujące system wentylacji i nasłonecznienie do trybu życia mieszkańców oraz możliwość stworzenia własnych programów, uzależnionych od indywidualnych preferencji i potrzeb.

Komfort użytkowania podnosi dodatkowo zamontowany czujnik deszczu, który sprawia, że okno automatycznie zamyka się z chwilą, gdy zaczyna padać deszcz. Po zamknięciu okna silnik i jego elementy są niewidoczne, co zapewnia estetykę wnętrza.

 

KATALOG

  Pobierz katalog produktów  VELUX
  i poznaj pełną ofertę okien
  dachowych z dolnym
  otwieraniem

Okna ze sterowaniem elektrycznym

Informacje:

 

 

Kontakt:

 

JETRO Karol Walo
Świdry 1F

21-400 Łuków

tel: 25 798 68 48

mail: jetro@jetro.com.pl

 

© 2017 by Marcin Jodełko