1. pl
  2. en
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Szkoła izolacji JETRO ISOVER

Już od najbliższego czwartku (16.11) uczniowie pięciu szkół średnich z naszego powiatu walczyć będą o możliwość wyjazdu do fabryki Isover w Gliwicach, wyjazd jest główną nagrodą tegorocznej "Szkole izolacji". W konkursie wezmą udział uczniowie z tzn "Alej" w Łukowie wraz z rówieśnikami z Zespołu Szkół nr 2 oraz 3 w Łukowie oraz przedstawicielami szkół średnich ze Stoczka Łukowskiego i Adamowa.

W projekcie uczestniczy około 30 uczniów. Przez najbliższe tygodnie, reprezentanci wszystkich szkół spotykać się będą w firmie Jetro w Świdrach, gdzie pod okiem specjalistów firmy Jetro i Isover, będą w atrakcyjny sposób zdobywać wiedzę, umożliwiającą start na rynku pracy. Uczniowie ci będą też odpowiadać na test, sprawdzający ich wiedzę z branży budowlanej i ciekawostek związanych z budową własnego „M”. Poprzez warsztaty i test zostanie wyłoniona najlepsza drużyna, która wraz z opiekunem pojedzie na szkolenie i wizytę do fabryki produkującej wełnę mineralną Isover w Gliwicach.

Jako pierwsi do eliminacji przystąpią uczniowie „Rolnika”, czyli Zespołu Szkół nr 3 w Łukowie. Ich wizyta w firmie Jetro, zaplanowana jest na czwartek 16 listopada, na godz. 11.30. Następnie rywalizować między sobą będą uczniowie ZS nr 1 w Łukowie, zaś postępy wszystkich biorących udział w projekcie „Szkoła Izolacji Jetro Isover” na bieżąco będzie można śledzić na facebooku i stronie internetowej firmy Jetro.

Wszystkim uczestnikom "Szkoły izolacji JETRO ISOVER" życzymy powodzenia i wierzymy, że wiedza oraz umiejętności zdobyte podczas tej edycji "szkoły izolacji" zaowocują w przyszłości  lepszym odnalezieniem się na rynku pracy.

15 listopada 2017

Informacje:

 

 

Kontakt:

 

JETRO Karol Walo
Świdry 1F

21-400 Łuków

tel: 25 798 68 48

mail: jetro@jetro.com.pl

 

© 2017 by Marcin Jodełko