Dlaczego My?

W naszej ofercie znajdą Państwo kilkanaście tysięcy dostępnych od ręki produktów dostarczanych nam przez kilkuset producentów, a nawet jeśli nie mamy czegoś od ręki zrobimy wszystko abyście Państwo otrzymali zamówiony towar w najszybszym możliwym terminie. Państwa potrzeby i sugestie zawsze są dla nas priorytetem.

Rozbudowany transport

Zapewniamy naszym klientom optymalny transport zakupionych u nas materiałów budowlanych. Posiadamy kilkanaście samochodów dostawczych, zarówno dużych i wyspecjalizowanych z HDS jak również małych samochodów dostawczych niezastąpionych w ciasnej miejskiej zabudowie. Sprawne i terminowe dostawy towarów na plac budowy ułatwiają planowanie prac oraz oszczędzają Twój czas, pieniądze oraz nerwy.

Pojemne magazyny

Dzięki dużej powierzchni magazynowej, w skład której wchodzi hala z dodatnią temperaturą przez cały rok, jesteśmy w stanie oferować towar dostępny od ręki, bez konieczności oczekiwania na zamówienie. Rzetelne podejście zarówno do Klientów, jak i Dostawców, zapewnia nam ciągłość dostaw, co minimalizuje straty ponoszone przez Klienta, a spowodowane przestojami w pracy.

Ekspozycje towarów

Towaru, którym handlujemy, nie musisz oglądać na internecie, czy też po innych składach. Wystawki poszczególnych kategorii asortymentowych, takich jak: dachy, elewacje, kostka brukowa, ogrodzenia, ceramika, panele, drzwi, farby itd… pomogą Państwu wybrać swój produkt spośród wielu wersji.

Posiadamy rozbudowane ekspozycje łazienkowe, aktualizowane średnio co roku, a także ogród wystawowy, w którym mogą Państwo zobaczyć kostkę brukową i ogrodzenia wraz z akcesoriami.

Projekty i wizualizacje

Spośród wielu opcji kolorystycznych, produktowych, spośród wielu sposobów wykończenia własnego M, nieraz ciężko jest się zdecydować na tą właściwą opcję.

W odpowiedzi na oczekiwania Klientów wprowadziliśmy do oferty usługę wizualizacji łazienek, pomieszczeń mieszkalnych, oraz od niedawna również elewacji.

Mieszalniki tynków i farb

Są firmy, które dumnie nazywają się „mieszalniami tynków i farb”, posiadając 1 mieszalnik.

My posiadamy 5 mieszalników wiodących firm: Greinplast, Caparol, Weber Saint-Gobain, Bolix, Adexbud.

Dzięki usłudze mieszania tynków i farb od ręki, jesteśmy w stanie podołać w każdej sytuacji – nawet w tej, w której Wykonawca jest na rusztowaniu i potrzebuje tynku „na wczoraj”.

Fachowe doradztwo

Zapewniamy Państwu indywidualne wyceny oraz profesjonalne doradztwo naszych pracowników i mobilnych handlowców. Ciągle się szkolimy aby zapewnić Państwu profesjonalną i rzetelną wiedzę w przystępnej formie. Pomagamy naszym Klientom dokonać najlepszego dla nich wyboru.