Kostka brukowa i ogrodzenia

Kostka brukowa

Kostka brukowa jest od lat bardzo popularnym materiałem wykorzystywanym do utwardzenia ulic, chodników czy podjazdów. W czasach słusznie minionych istniało zaledwie kilka wzorów. Obecnie kostka brukowa przestała już być tylko elementem utwardzenia powierzchni, dziś można śmiało powiedzieć, że jest to bardzo ważny element dekoracyjny, wykończeniowy naszej działki. Indywidualne projekty oraz możliwość wyboru wśród wielu wzorów i kolorów sprawia, że kostka brukowa stała się elementem kształtowania przestrzeni i estetyki działki. Zapraszamy do naszego ogrodu wystawowego, gdzie możecie Państwo obejrzeć różne rozwiązania kolorystyczne i sposoby ułożenia.

Nasi Partnerzy

Brand Name
Brand Name
Brand Name
Brand Name
Brand Name

Ogrodzenia

Elementem, który jako pierwszy identyfikuje naszą działkę, jest ogrodzenie. Wybierając ogrodzenie powinniśmy zadbać o to, aby z jednej strony nadać swojej posesji niepowtarzalnego wyglądu, a z drugiej zapewnić sobie odpowiedni poziom prywatności.

W ostatnich latach bardzo dużą popularnością cieszą się ogrodzenia systemowe, wykonywane zarówno z pustaków łupanych jak również gładkich. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty wiodących marek: Joniec, DrewBet, Kost-Bet, Superbet, Semmerlock. Jednak poza ogrodzeniami systemowymi posiadamy również klasyczne ogrodzenia murowane z cegły klinkierowej oraz tańsze propozycje w postaci paneli ogrodzeniowych lub siatki ocynkowanej lub powlekanej.

Zapraszamy do obejrzenia naszego ogrodu wystawowego, gdzie posiadamy kilkadziesiąt wzorów i kolorów kilku firm.

Nasi Partnerzy

Brand Name
Brand Name
Brand Name
Brand Name
Brand Name

Akcesoria

Tak – akcesoria do kostki brukowej i ogrodzeń. Co to może być?

Na przykład ledowe kostki brukowe, które kształtem odpowiadają wybranej przez Państwa kostce brukowej, a które świecą w ciemności (na biało, kolorowo – do wyboru).

Impregnaty – kostka po deszczu wygląda pięknie, ma żywe, intensywne kolory. Przy pomocy impregnatu efekt ten będzie widoczny bez deszczu. Jest to także dodatkowe zabezpieczenie przed wnikaniem brudu, oleju, smarów itp.

Preparaty i chemia – m.in. preparat koloryzujący, preparat przeciwskurczowy do wypełnienia pustaków ogrodzeniowych, czy też preparat do wykwitów wapiennych,

Odwodnienia i drenaże – a więc system odprowadzający wodę z działki, aby nie przedostawała się do podpiwniczenia.

Oraz wiele innych…

Nasi Partnerzy

Brand Name
Brand Name