Wizualizacje i projekty

Wizualizacje elewacji

Przed Po
Przed Po

Jak to wygląda w praktyce?

Etap 1

Na adres e-mail m.walo@jetro.com.pl (lub poprzez wypełnienie formularza) przysyłają Państwo zdjęcia, na podstawie których mamy wykonać projekt. W przypadku dużych zdjęć (powyżej 5MB) dobrze jest rozdzielić wiadomości na kilka – wtedy jest większe prawdopodobieństwo, że zdjęcia do nas dotrą, gdyż zbyt duże pliki potrafią czasami zabłąkać się gdzieś w odmętach internetu.
Zdjęcia powinny być możliwie w jak najlepszej jakości i nieobrobione – tym zajmiemy się my J. Im lepszej jakości będzie zdjęcie, tym wyraźniejsza wizualizacja wyjdzie. Wystarczą nam klasyczne zdjęcia wykonane smartfonem, ale jeśli będzie możliwość dostarczenia nam plików w formacie RAW czy DNG, to bylibyśmy wdzięczni.

Mail powinien zawierać wytyczne dotyczące wizualizacji, czyli między innymi:

Kolorystykę poszczególnych ścian (np. ściana boczna w kolorze Graphit 16 ze wzornika Caparol, ściana główna biały przełamany w szary itp.)

Informacje, która ściana jak ma być zrobiona (np. „dookoła okna na ścianie frontowej około 30cm pasek brązowy, zbliżony do koloru brązowego czekoladowego”)

Informacje o dodatkach („lamele przy wejściu, panel kwarcowy na ścianie przy tarasie, kamień elewacyjny Incana Castor Frio na podmurówce”)

Można również załączyć własne poglądowe szkice dotyczące lokalizacji poszczególnych efektów dekoracyjnych na ścianie.

Jeśli widzieli Państwo gdzieś na internecie podobny projekt do tego, co chcieliby Państwo uzyskać, można przesłać go do nas jako wzór, którym mamy się kierować przy tworzeniu wizualizacji.

Istnieje również opcja „nie wiem, wymyśli Pan coś” – wtedy tylko prosimy o mniej więcej chociaż nakreślenie efektu docelowego (np. „chcę coś beżowego, i żeby dół był pod kolor okien”)

W wiadomości zwrotnej dostaną Państwo szacowany koszt wizualizacji oraz termin realizacji.

W przypadku dosłania szkicu z wymiarami opcjonalnie otrzymają Państwo również wycenę materiałów potrzebnych do wykonania elewacji.

Płatność za wizualizację dokonywana jest z góry – na podstawie faktury pro forma. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym rachunku bankowym Projektant przystępuje do projektowania.

Istnieje możliwość dokonania pomiaru i zdjęć przez naszego Handlowca. W tym celu prosimy o kontakt.

Etap 2

W pierwszej kolejności przygotujemy 3 wersje jednego ujęcia. Spośród tych 3 koncepcji wybierają Państwo tą, która odpowiada Państwa oczekiwaniom.

Po wybraniu koncepcji realizujemy pozostałe ujęcia według określonego kierunku.

Etap 3

Po przesłaniu zdjęć w ustalonej przez Państwa koncepcji, możliwe jest naniesienie 2 niewymagających dużych zmian poprawek.

Etap 4

Po naniesieniu wszystkich poprawek Klient otrzymuje od nas plik ze zdjęciami w wysokiej rozdzielczości oraz wzory zastosowanych materiałów i dodatków.

Formularz kontaktowy

    Projekty łazienek