Garaż

Garaż to nie tylko miejsce, gdzie stawiamy samochód. Garaż to jaskinia wielu mężczyzn (moja też – przyp. autora), gdzie spędzają swój wolny czas, tworząc różne dziwne, ciekawe, potrzebne, pomysłowe rzeczy, które mogą usprawnić i nierzadko usprawniają w jakiś sposób funkcjonowanie domu.

W garażu można posiedzieć, podyskutować o teorii względności, czy też polityce (ostrożnie!), a oprócz tego przede wszystkim spotkać się i miło spędzić czas.

Tak czy inaczej, w JETRO staramy się, aby zarówno osobom, które w garażu tylko parkują, jak i tym, którzy użytkują go aktywnie codziennie, zapewnić możliwość komfortowego użytkowania.

Bramy garażowe

Część naszego garażu widoczna z zewnątrz. Bramy garażowe można podzielić m.in. ze względu na napęd (ręczne, automatyczne) czy też ze względu na sposób otwierania (segmentowe, rozwierne, uchylne).

Przy zakupie bramy istotny jest rozmiar światła otworu, a także świadomość o poszczególnych akcesoriach do bram, takich jak: drzwi, dodatkowy pilot, rodzaje prowadzeń, uszczelki. Warto wziąć również pod uwagę częstotliwość użytkowania garażu w poszczególnych porach roku – są bramy o większej przenikalności cieplnej i mniejszej – „cieplejsze”.

Dzięki doświadczeniu naszych Handlowców mogą Państwo bezpiecznie i bezproblemowo przejść przez etap zakupu bramy.

Nasi Partnerzy

Brand Name