Łazienki

Łazienka jest w domu szczególnym miejscem i za każdym razem wymaga starannego planowania jak powinna być wykończona oraz w jaki sposób powinny być usytuowane poszczególne jej elementy.

Przy projektowaniu łazienki nie do przecenienia jest doświadczenie oraz wiedza projektanta. Pomimo, że posiadamy bardzo duży asortyment glazury, terakoty, mebli łazienkowych i armatury to naszym najważniejszym Atutem jest pani Agnieszka – projektantka z kilkunastoletnim doświadczeniem. To jej wiedza, doświadczenie oraz bardzo dobry kontakt z Klientem powodują, że Klienci chętnie do nas wracają.

Płytki

Płytki gresowe, ceramiczne i inne – bogaty wybór wyposażenia łazienkowego. Z łatwością znajdziemy produkt dla siebie, niezależnie od tego, czy szukamy płytek z myślą o łazience, korytarzu, kuchni czy innym wnętrzu.

Nasi Partnerzy

Brand Name
Brand Name
Brand Name
Brand Name
Brand Name
Brand Name

Armatura i meble

Armatura i ceramika łazienkowa oraz meble łazienkowe pełni fundamentalną rolę w każdej łazience. Z tego względu warto dobrze rozważyć jej wybór. Istotne są zarówno kwestie praktyczne, jak i estetyczne. Ważne, by krany nie były ani zbyt długie, ani za krótkie, wszystko było trwałe i dobrze się prezentowało przez długi czas oraz zapewniało nam komfort podczas codziennego korzystania. Bardzo ważne również, by poszczególne elementy armatury łazienkowe do siebie pasowały i dobrze wpasowały w aranżację łazienki.

Kolejnym podstawowym wyposażenie łazienki są kabiny prysznicowe. Producenci oferują wiele modeli w różnych rozmiarach i w rozmaitym wykończeniu. Chrom, złoto, czerń, biel… można tak dopasować kabinę do Twojej łazienki, by pełniła nie tylko funkcję kąpielową ale i ozdobną. W naszych salonach oferujemy wszystkie rozwiązania znanych i cenionych producentów.

Armatura jest w łazience jak biżuteria, powinna być ładna i dobrze dobrana do charakteru wnętrza. Powinna łączyć w sobie piękno, funkcjonalność oraz ergonomię a także być trwała i niezawodna. Musi też mieć najlepszą możliwą cenę z swojej klasie. Chcąc się w nie zaopatrzyć, warto skorzystać z oferty przygotowanej przez nasz sklep. Nasza oferta została tak zbudowana aby zapewnić Państwu duży wybór armatury łączącej w sobie wszystkie te cechy.

Nasi Partnerzy

Brand Name
Brand Name
Brand Name
Brand Name
Brand Name
Brand Name
Brand Name
Brand Name

Ekspozycje łazienek

Wśród naszych wystawek znajdą Państwo ekspozycje łazienek, których nie trzeba oglądać przez szybę, ale do których można wejść, dotknąć – namacalnie zobaczyć, jak prezentują się dane kolekcje płytek oraz armatury na żywo. Ułatwia to wybór odpowiedniej kolekcji oraz może pomóc przy tworzeniu projektu