O Nas

Początki

Nasza Firma rozpoczęła działalność w 2006 roku. Zaczynaliśmy skromnie, w wynajmowanym lokalu na ul. Warszawskiej w Łukowie. Naszą rzetelność i profesjonalne podejście do każdego Klienta po kilku latach zweryfikował rynek, dzięki czemu staliśmy się liderem regionu w sprzedaży materiałów budowlanych.

Dalszy rozwój

W 2011 roku już oficjalnie rozpoczęliśmy sprzedaż w naszej obecnej siedzibie w Świdrach koło Łukowa. Dzięki większym możliwościom lokalowym oraz magazynowym, staramy się mnożyć asortyment w ofercie. Wchodzimy we współpracę z nowymi firmami, oferujemy nowe produkty na rynku, często jako pierwsi w okolicy. Nade wszystko jednak naszą pracą staramy się zwiększyć przede wszystkim liczbę zadowolonych Klientów.

Przez kilkanaście lat istnienia obsłużyliśmy niezliczoną ilość inwestycji, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Klienci, których obsługujemy, wracają do nas po czasie nie dlatego, żeby złożyć reklamację na zakupiony towar, lecz po to, aby znów zrobić u nas zakupy – tym razem z innej okazji, często przyprowadzając ze sobą swoich znajomych.

Pracujemy z klientami na zasadach partnerskiej współpracy Klient – Doradca. Zależy nam na tym, aby nasza wiedza produktowa i profesjonalizm pozwoliła Państwu bezpiecznie i spokojnie przejść przez proces budowy czy remontu.

A Ty? Ile z nami zyskasz?