Beton architektoniczny i inne efekty dekoracyjne ścian

utworzone przez | mar 27, 2024 | Blog | 0 komentarzy

Ozdoby ścienne, ozdobne ściany czy efekty dekoracyjne na ścianie? Jak zwał tak zwał. Jeśli zastanawiasz się: gdzie kupię beton architektoniczny Łuków? Gdzie dostanę błyszczącą farbę Łuków? Jakie efekty dekoracyjne na ścianę mogę wybrać? W hurtownia budowlana Jetro mamy szeroki wybór produkty Decoverni i produkty Cebos.

Czy zastanawiałaś się, który efekt dekoracyjny będzie najlepiej prezentował się na Twojej ścianie? A może nie wiesz, w którym pomieszczeniu użyć farby dekoracyjnej? W salonie czy sypialni? Spieszymy z odpowiedzią! W zależności od Twoich oczekiwań dobierzemy odpowiedni system dekoracyjny, który wkomponuje się w pomieszczenie, niezależnie czy to będzie klatka schodowa czy salon.

Beton architektoniczny Łuków

Beton architektoniczny Łukow to materiał wykończeniowy, który podbił serca wielu zadowolonych Klientów. Coraz częściej wybieramy minimalistyczne, proste formy – budujemy domy z płaskimi dachami, gdzie wciąż dominują kolory szarości. Beton architektoniczny Concrete Grosso tworzy nowoczesny i industrialny wygląd. Idealnie sprawdzi się na dużych powierzchniach, takich jak salony czy w sypialni. W połączeniu z biokominek Infire nada niepowtarzalny charakter ścianom.

Farba piaskowa Łuków

Farba piaskowa Cebos często jest mylona z farbą w kolorze piaskowym. To nie jest to samo! Włoska farba piaskowa Łuków, którą dostaniesz w skład budowlany Jetro charakteryzuje się niezwykłą fakturą, która nadaje powierzchni trójwymiarowy, nieregularny wygląd. Efekt ten może być delikatny lub bardziej wyraźny, w zależności od preferencji i sposobu aplikacji farby. Farba piaskowa Decoverni może być stosowana jako samodzielna dekoracja lub fuga do beton architektoniczny.

Przeczytaj też: Tynki elewacyjne Łuków – szeroki wybór i dobra cena.

Glinka wenecka Łuków

Glinka wenecka Łuków taka jak Provence Decoverni czy CeboFree Cebo charakteryzuje się gładką, lśniącą fakturą, która nadaje powierzchni elegancki i luksusowy wygląd. Był to materiał stosowany w pomieszczeniach o wysokim standardzie, takich jak rezydencje, hotele czy pałace. Teraz dzięki łatwiejszej dostępności coraz więcej osób decyduje się na wykonanie efektu glinki weneckiej w swoim domu. Stiuk wenecki Łuków może być stosowany w różnych rodzajach pomieszczeń: od salonów i sypialni po korytarze i kuchnie.

farby dekoracyjne łuków

Farba jedwabna Łuków

Nietypowa nazwa, prawda? Efekt dekoracyjny Velli Decoverni to jedwabna farba, która nadaje pomieszczeniu przytulnego charakteru. Ten subtelny produkt nadaje ścianom wizualny efekt lekkości i delikatności. Dodatkowo sprawia, że pomieszczenie staje się bardziej przyjemne dla oka. Dzięki szerokiej gamie dostępnych kolorów, takich jak Velli DV 2032, produkt ten doskonale sprawdza się zarówno w eleganckich, jak i nowoczesnych aranżacjach wnętrz.

Farby dekoracyjne Łuków dzięki różnorodnym technikom aplikacji i dostępnym kolorom w systemach: Decoverni Provence, Decoverni Sundeco, Decoverni Graffia czy Concrete Fini, pozwalają na łatwe dostosowanie wyglądu ścian do preferencji właściciela, co pozwala na stworzenie wnętrza zgodnego z Twoim stylem i gustem. Warto pamiętać, że niektóre farby dekoracyjne Łuków pozwalają zamaskować drobne mankamenty ścienne czy ubytki dodając powiewu świeżości. Nasi specjaliści przedstawią Ci ciekawe propozycje w atrakcyjnej cenie, żebyś mogła cieszyć się pięknym wnętrzem swojego domu. Odwiedź naszą hurtownia budowlana w Świdrach koło Łukowa 🙂